Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Майстер-клас в обласній бібліотеці25 вересня 2019 р. в рамках святкування Всеукраїнського дня бібліотек відділ літератури з питань мистецтва ОУНБ ім. І.Франка у співпраці з Івано-Франківською державною дитячою художньою школою організував майстер-клас «Створення листівки за мотивами творчості Параски Хоми».

Кожен край має свого митця, який несе людям прекрасне. Таким феноменальним самородком для Покуття стала Параска Хома - талановита селянка, самобутня художниця, яка своїми роботами привнесла у наш світ красу, радість, добро, любов і надію.

Параска Хома - заслужений майстер народної творчості України, лауреат Всеукраїнської премії ім. Катерини Білокур, перший лауреат обласної премії ім. Ярослава Лукавецького.

Майстер-клас з виготовлення листівок за мотивами творчості Параски Хоми провели викладачі Івано-Франківської державної художньої школи. Оксана Макогін, викладач історії мистецтв, підготувала для учасників заходу мультимедійну презентацію про життєвий і творчий шлях художниці, а вибір мотивів, кольорової гами для листівок допомогла зробити викладач рисунку, живопису і композиції Ганна Петранюк.

Бажаючих удосконалити техніку малювання, опанувати таємниці фарб, живих кольорів було чимало. За допомогою фарб на білому картоні учасники майстер-класу створювали чудесні малюнки, які ніби промовляли до нас барвами різнокольорових чорнобривців, червоних маків, ніжно голубих волошок.

Учасники майстер-класу зробили спільну світлину на згадку та з нагоди прийдешнього свята Всеукраїнського дня бібліотек подарували нашій книгозбірні виготовлені листівки, які експонуються на загальнобібліотечній книжково-ілюстративній виставці.   

Світлини

Оновлено 26-02-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка