Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

В обласній бібліотеці розповіли про навчання та роботу за кордоном5 вересня 2019 р. в рамках місяця знань в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка відбувся освітній захід, на якому відвідувачі змогли отримати корисну інформацію щодо навчання та роботи за кордоном. Модератором зустрічі був носій мови Jacob Hatch/Джейкоб Хетч, колишній волонтер Корпусу Миру в Україні.

Джейкоб Хетч подав інформацію про найбільш відомі американські університети, цікавою була інформація про міжнародні іспити з англійської мови IELTS, TOEFL, SAT, їхні вимоги, терміни здачі. Також Джейкоб розповів, як правильно оформити документи для подачі на навчання в провідні університети світу: як скласти резюме, написати супровідний лист, на що звернути увагу при проходженні інтерв'ю в офісі при прийомі на роботу. Корисними були безкоштовні електронні ресурси для вивчення та вдосконалення англійської мови.

Запрошуємо всіх, кого цікавить інформація про США та хто хоче вдосконалювати свої розмовні навички з англійської, на наші четвергові та недільні зустрічі в розмовних клубах, які ведуть носії мови.

Світлини

Оновлено 26-05-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка