Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Флешмоб з нагоди Дня Державного Прапора УкраїниНа відзначення Дня Державного Прапора України працівники Івано-Франківської ОУНБ ім. І.Франка провели святковий флешмоб. До нього долучилися військовослужбовці частини 1241, які з гордістю тримали Український прапор, а також перехожі – жителі обласного центру, які шанують і поважають нашу українську символіку, яким не байдужа доля держави.

Український прапор - це символ пшениці в степах під блакитною аркою неба, який уособлює споконвічне прагнення народу до миру, праці, краси та багатства рідної землі. Жовто-блакитні барви символізували Київську Державу ще до християнізації Русі. Майже всі герби міст Київщини й України загалом обрамлялися жовто-блакитними кольорами.

    За 28 років відновленої Незалежності цей Прапор міцно укорінився у нашій свідомості, життя без нього зараз вже навіть не можна уявити. Ми бачимо його під час народних свят і фестивалів; після переможних змагань українських олімпійців; на футбольних полях та боксерських рингах. Але найбільшу народну повагу і шану прапор здобув під час Революції гідності. Зараз він надихає українських військових, бійців-патріотів за визволення частини Донецької і Луганської областей та Криму від проросійських загарбників, відновлення територіальної цілісності нашої держави.

    З нагоди свята Івано-Франківська обласна універсальна бібліотека ім. І. Франка організувала вуличну акцію вшанування Державного Прапора України.

    Флешмоб відбувся під стінами обласної книгозбірні. Працівниками бібліотеки було розгорнуто жовто-блакитне знамено нашої держави.

    Також мешканці міста мали можливість ознайомитися із виносною книжковою виставкою «Наш стяг у золоті і блакиті», на якій представлена література даної тематики з фондів бібліотеки.

     Зі святом Вас, дорогі українці! З Днем Державного Прапора і Днем Незалежності!

Світлини

Оновлено 17-01-2020
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка