Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Право бути громадянином незалежної держави19 серпня 2019 р. в рамках заходів тижня права, присвячених 28-й річниці незалежності України, Головним управлінням юстиції у Івано-Франківській області спільно з центром правової інформації Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка проведено круглий стіл «Право бути громадянином незалежної держави».

У засіданні взяли участь спеціалісти Головного управління юстиції в Івано-Франківській області Кружинська Л.В, Фещук М. Р., Круцик І. В, користувачі та працівники обласної бібліотеки ім. І. Франка.

       У своїх виступах фахівці зупинились на питаннях, які найчастіше турбують людей, чиї права в той чи інший спосіб порушуються. Це, зокрема, захист  прав: при домашньому насильстві; коли вимагають хабар за іспит чи навчання; при виконанні рішень суду тощо.

        Присутні ще раз обговорили проект Мін'юсту «Я МАЮ ПРАВО», який став популярним серед великої кількості людей різних вікових груп та соціального стану. Завдяки цьому у липні 2019 року розпорядженням Кабінету Міністрів України його було продовжено до 2022 року. Також учасники заходу ознайомились з окремими програмами цього проекту: «Зупинемо булінг разом!»; «Відповідальним батькам - урядова підтримка»; «Податкова знижка на навчання»; «Суд за участі присяжних»; «Немає грошей на аліменти?»; «Допоможемо знайти роботу»; «Не переплачуйте за тепло та гарячу воду» та ін.

        Під час круглого столу присутні ознайомились з книжковою виставкою «Знаю! Дію! Захищаю!», де були представлені документи з фондів загального читального залу та Центру правової інформації обласної бібліотеки, а також нові інформаційні матеріали Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області.

Світлини

Оновлено 17-01-2020
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка