Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Англомовний клуб читанняВ інформаційно-ресурсному центрі “Вікно в Америку” Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка діє клуб читання англійською мовою, започаткований Джейкобом Хетчом, колишнім волонтером Корпусу Миру в Україні, а тепер клуб модерує волонтер Михайло Сенютович.

Учасники клубу читають твори різних авторів, тоді збираються в бібліотеці для їх обговорення англійською мовою. Останні місяці вони активно обговорюють твори американських письменників, таких як Ф. Скотта Фіцджеральда, Марка Твена, Ернеста Хемінгвея, Фланнері О'Коннері. Минулої неділі це було оповідання "Barn Burning" ("Палаюча комора") - оповідання американського автора Вільяма Фолкнера, яке вперше з'явилося в Харпері в червні 1939 року і з тих пір широко антологізовано. Історія стосується класових конфліктів, впливу батьків і помсти, що розглядається через перспективу третьої особи молодої, вразливої ​​дитини.

          Приєднуйтесь до наших дискусій англійською щодругої неділі о 12 год! Слідкуйте за анонсами на нашій сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/woacenterivanofrankivsk/

 

Оновлено 06-12-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка