Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Торгівля в умовах ринкових відносинВідділ економіко-виробничої літератури Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка, розгорнув тематичну книжкову виставку-пораду «Торгівля в умовах ринкових відносин».

Людина, яка не вміє посміхатися,
не повинна займатися торгівлею…

   
В нинішніх складних політичних та економічних умовах в Україні торгівля залишається однією з найбільш рентабельних, перспективних та інвестиційно привабливих галузей бізнесу. Завдяки цьому збільшується економічний потенціал держави та стає комфортнішим життя пересічних громадян.

Розглядаючи роль торгівлі у формуванні розумних потреб споживачів, треба розглядати її як фактор не тільки економічного, але й соціального розвитку.

Вплив торгівлі на вирішення ряду важливих завдань значно зростає в період переходу до ринку, коли проблеми формування розумних потреб висуваються на передній план. Плануючи розвиток торгівлі на близьку і віддалену перспективу, потрібно передбачити не тільки підвищення її економічної ефективності, але й збільшення значення реалізації цілої низки соціальних завдань з формування людини в ринкових умовах.

Всіх, кого цікавить ця тематика запрошуємо завітати до головної книгозбірні  та ознайомитися з тематичною книжковою виставкою «Торгівля в умовах ринкових відносин».

Чекаємо на Вас!

Оновлено 06-12-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка