Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Залишатися собою, або Не дати померти пам’яті9 липня 2019 року в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка відбулася зустріч, приурочена світлій пам’яті доктора технічних наук, професора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Петра Івановича Мельника.

Захід відбувся за сприяння обласного осередку Наукового товариства ім. Т. Шевченка, яке представив доктор технічних наук, професор Василь Мойсишин, та Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка.

У теплій та доброзичливій атмосфері лунали щирі спогади про Петра Івановича від друзів, колег по роботі, а також від найближчих родичів - доньки, внучки та зятя.

 Наостанок доктор філологічних наук, професор кафедри світової літератури Інституту філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Козлик продемонстрував присутнім мультимедійний ролик, присвячений пам'яті Петра Мельника. Невеличкий відеофільм візуалізував щирі спогади про долю відомого ученого, яка нерозривно пов'язана з долею його Батьківщини.

Світлини

Оновлено 12-12-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка