Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Школа менеджера для керівників бібліотек Івано-Франківщини26 червня 2019 р. на базі Івано-Франківської ОУНБ ім. І.Франка відбулася школа менеджера на тему «Сучасна бібліотека як осередок гуманізації суспільства», в якій взяла участь завідувач науково-методичного відділу Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого Богуш Т.І.

 

З привітальним словом до учасників заходу звернувся начальник управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА Володимир Васильович Федорак.

Головною темою для обговорення було визначено позиціонування сучасних бібліотек в реаліях сьогодення як центрів не тільки читання, але й духовного, інтелектуального, творчого розвитку місцевої громади, їхні можливості для соціальної допомоги незахищеним верствам населення, організації змістовного дозвілля молоді. Цього особливо вимагають процеси децентралізації в Україні.

Про це говорив у своєму виступі «Заклади культури в об'єднаних територіальних громадах» регіональний консультант з юридичних питань проекту «Пульс» Асоціації міст України Андрій Ігорович Деркач.

 

«Кадри публічних бібліотек в умовах децентралізації» - такою була тема доповіді завідувача науково-методичного відділу Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого Тетяни Іванівни Богуш.

Досвідом бібліотек Калуської ЦБС в організації соціально-культурної та екологічно-просвітницької роботи серед місцевого населення, проведення національно-патріотичних акцій поділилася директор центральної районної бібліотеки Світлана Зіновіївна Сокульська.

У виступі директора Коломийської ЦБС Наталії Василівни Тарновецької «Публічні бібліотеки: майбутнє диктує громада» були представлені напрацювання бібліотечних працівників району з питань популяризації краєзнавчих і етнографічних знань, туристичної привабливості регіону.

Про діяльність і перші успіхи бібліотек Печеніжинської об'єднаної територіальної громади розповіла в. о. начальника відділу культури і туризму,  завідувач публічної бібліотеки імені В. Грабовецького цієї ОТГ Світлана Василівна Якубенко.

Усі учасники школи менеджера підтвердили необхідність збереження бібліотек як освітніх, інформаційних та соціокультурних осередків в умовах адміністративної реформи в Україні.

 

 

Оновлено 13-10-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка