Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Англомовний літній табір в центрі «Вікно в Америку»21 червня 2019 року в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка пройшов англомовний літній табір для студентів 3-го курсу та викладачів Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернету при ІФНТУНГ.

Програма була надзвичайно насичена різноманітною інформацією про Сполучені Штати Америки, їхні культуру та визначні місця. Студенти змагалися у квестах з граматики англійської мови та по країнознавству (онлайн-гра Kahoot!), а переможці отримали призи.

Працівники центру Жирик Л. та Цюпа М. працювали зі студентами, використовуючи матеріали центру та матеріали виставки Americana, яка на даний час демонструється в центрі в рамках проекту Мандрівної галереї Американського Дому в Києві.

Друга частина табору була особливою, оскільки до нас завітав носій мови, британець Річард Томлінс, який на даний час живе і працює в Івано-Франківську в рамках проекту Creative Spark від Британської Ради в Україні. Відбулася щира розмова, з якої студенти отримали багато цікавої інформації.

Світлини

 

 

Оновлено 13-10-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка