Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Майбутня професія: твій вибір – твій успіхДля тих, хто стоїть на порозі професійного вибору, відділ економіко-виробничої літератури Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка розгорнув тематичну книжкову виставку-пораду «Майбутня професія: твій вибір – твій успіх».

Вибір професії – складний і відповідальний крок у житті кожної людини. Від того, ким і яким бути, залежить  і внесок в особисту справу. Професію слід обирати свідомо, обдумано, враховуючи свої інтереси, нахили, здібності, внутрішні переконання, стан здоров’я, потреби суспільства в кадрах.

Правильно зроблений вибір фаху приносить майбутньому спеціалісту задоволення працею, забезпечує швидке професійне зростання, розкриває найкращі якості і таланти. Гарантія успішності полягає в активності самої людини, й наполегливості в реалізації задуманого.

Саме на правильний вибір спеціальності орієнтована виставка, яку ми пропонуємо Вашій увазі. Тут Ви можете переглянути науково-популярні та довідкові видання, які допоможуть  отримати потрібну і корисну інформацію про світ професій: будівельника і машиніста-технолога, електрика та менеджера соціальної роботи, працівника сфери послуг чи фінансової установи, спеціаліста готельно-ресторанної справи, кулінара або фотографа-віртуоза, фахівця в індустрії моди (дизайнера, перукаря, візажиста)…

Запрошуємо завітати до головної книгозбірні у відділ економіко-виробничої літератури та ознайомитися з тематичною книжковою виставкою-порадою «Майбутня професія: твій вибір – твій успіх».

Чекаємо на Вас!

Оновлено 19-09-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка