Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Інтерактивна сесія в центрі “Вікно в Америку”8 травня 2019 року в центрі “Вікно в Америку” Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка відбувся інтерактивний захід для студентів кафедри педагогіки початкової освіти Прикарпатського Національного університету ім. В. Стефаника (викладач — Фомін Катерина Василівна).

   Студенти ознайомилися з англомовними ресурсами центру, а саме книгами з педагогіки, іграми, які можна використовувати в роботі з учнями початкової школи. Ми поговорили про професії, які є найбільш популярними і високооплачуваними в Сполучених Штатах Америки, пройшли тест англійською мовою, яка ж професія підходить кожному з учасників заходу.

    Окремою складовою заходу було заняття в Цифровій лабораторії центру, де студентам було представлено 3D принтер, запущено його в роботу і виготовлено подарунковий виріб для переможця онлайн-флешмобу, приуроченого до Дня народження бібліотеки.

     Також студенти ознайомилися з англомовною базою даних eLibraryUSA, безкоштовний доступ до якої ми маємо завдяки Посольству США в Україні.

Світлини

Оновлено 24-08-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка