Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Фотовиставка ,,Івано-Франківськ - місто з європейським обличчям"В рамках заходів, приурочених святкуванню Дня міста та прийдешнього Дня Європи Відділ інформаційних технологій обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка, підготував фотовиставку ,,Івано-Франківськ – місто з європейським обличчям”, яка представлена на веб-сайті в розділі "Віртуальні виставки" .

Івано-Франківськ - місто біля географічного центру Європи, історичне серце славної Галичини, оберіг національних звичаїв, традицій та й загалом української культури, рідної мови, патріотичного духу. Сучасне місто Франкове - місто з галицьким шармом та європейськими традиціями, неординарним мистецьким життям та динамічною економікою.

Візитною карткою будь-якого міста, його обличчям є архітектура, яка, формуючись упродовж століть, створює своєрідну, неповторну атмосферу, притаманну лише йому. Міські споруди мають часто не тільки архітектурну цінність, оскільки, будучи свідками тих чи інших подій або ж ставши домівкою чи тимчасовим притулком для визначних людей, які прямо чи безпосередньо пов'язані з Європою, набувають історичної цінності, стають тією ланкою, що поєднує минуле і сьогодення.

Отож, запрошуємо через фотографії ознайомитися з архітектурною та культурною спадщиною, унікальними та неповторними місцями Івано-Франківська.

Світлини

 

 

Оновлено 13-11-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка