Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Великдень. День, що належить вічностіЗ нагоди Світлого празника Воскресіння Христа відділ абонементу обласної наукової бібліотеки ім. І. Франка пропонує своїм читачам Великодню святочну книжкову виставку, яка духовно збагатить кожного.

Ось і збіг час Великого посту. Дні стали довші і природа весело перегукується пташиним щебетом та простягає до сонця гілочки з молодими зеленими пагонами. Земля обновилася. Усе довкола стало зовсім іншим. Бо наблизився «празник празників» - Христове Воскресіння - найбільше свято для всіх на світі християн! В Україні воно має ще одну назву - Великдень, що означає великий та величний день. День, що належить вічності.

Дуже гарно, з душею, щиро описав Христове Воскресіння Ярема Гоян у своїй книжці «Світло з неба». Ось рядки з його книжки: «Чи є що в світі гарніше за Великодній світанок! Незрадлива сила вступає в кожного, хто зустріне його. Дзвони над селом не дзвонять, а виспівують на весь світ велику радість: Христос Воскрес! Село не спить - воно ж бо чекало цієї радості.

З уст в уста передається щаслива вість: «Христос Воскрес! - Воістину Воскрес!» І чує земля цю християнську радість та й тішиться у весняному розвої разом з людьми.

Яка це добра і світла година, коли село йде на Великдень до церкви! А церква і довкола церкви - мов великий живий квітник. Люди прийшли посвятити паску. Село стоїть у всій своїй одвічній красі, душевній просвітленості. Рід коло роду, як з давніх-давніх часів - усе тут, на одному місці.

Ми - християни. Один у нас Бог, і однією, нероздільною любов'ю славімо Його, бо він благословляє нас на взаємну християнську любов і милосердя, одна Україна у нас, яка нині воскресає, і для якої на світі живемо, бо ми - її діти».

Цю книгу та багато інших, які висвітлюють тему Великодніх свят, ви знайдете у відділі абонементу ОУНБ ім. І. Франка на святочній виставці «Великдень. День, що належить вічності». Приходьте, переглядайте і читайте книги, сповнені віри, надії, любові. Бажаємо, щоб Ваше життя було чистим, як Святий Благодатний вогонь, щедрим як запашна  Великодня паска, яскравим, як колоритна  українська писанка. І нехай Воскреслий Ісус надасть нам сили перебороти труднощі, які випали на долю  України.

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

 

Оновлено 24-08-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка