Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Інформаційна культура для літніх людейВже впродовж двох років Івано-Франківська ОУНБ ім. І. Франка впроваджує соціальний проект “Комп’ютерна грамотність для літніх людей”, який здійснюється в регіональному тренінговому центрі відділу соціокультурної проектної діяльності бібліотеки. 10 квітня завершила навчання 19-а група. Директор бібліотеки Людмила Бабій виступила з вітальним словом і вручила сертифікати шістьом випускникам.

Сучасні цілі навчання літніх людей визначаються необхідністю формування основ їхньої інформаційної культури, передумовою якої є комп'ютерна обізнаність. Поняття і мету навчання можна сформулювати як надбання літніми людьми комп'ютерної грамотності, що включає в себе початкові знання в галузі інформатики, знання і навички, що належать до найпростішого використання комп'ютерів, уміння виконувати звичні процеси, уявлення про можливості і сфери застосування комп'ютерів та сучасних гаджетів, про соціальні мережі.

Ознакою високої грамотності, що вже сформувалася, є самостійність і ефективність роботи із застосуванням комп'ютерів, чого і досягли учасники цього навчання.

Світлини

Оновлено 26-06-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка