Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Писанковий майстер-клас в обласній бібліотеці9 квітня 2019 року в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка відбувся передвеликодній майстер-клас з написання писанок, який провела голова діючого при відділі літератури з питань мистецтва «Лемкоклубу» журналіст і художник Анна Кирпан.

Уже стало доброю традицією напередодні пасхальних свят у відділі літератури з питань мистецтва проводити майстер-клас з написання традиційних лемківських писанок. Щоб навчитися та удосконалити цю копітку справу, ми запросили надзвичайно вмілого, справжнього майстра з писанкарства - голову «Лемкоклубу», журналістку і художницю Анну Кирпан.

Пані Анна досконало володіє мистецтвом створення писанок, адже знає багато цікавого про історію виникнення писанки, традиції розпису, підбір кольорів та різноманіття орнаментів. Тож учасники уроку майстерності з неабиякою уважністю слухали та навчалися правильно писати писанки.

Для кожного з гостей працівники відділу разом з Анною Кирпан створили особисте робоче місце і все що потрібно для роботи: яйце, писачок, віск, свічку, фарби та взірці розписаних писанок. Оскільки майстер-клас з писанкарства проходить вже 5 рік поспіль, то дехто приходить вже не вперше, а хтось є початківцем у справі писанкарства.

Присутні залишилися задоволеними організацєію та проведенням майстер-класу, адже завдяки йому кожен зміг власноруч зробити писанки, які безперечно будуть окрасою великоднього кошика.

Світлини

 

Передвеликодній майстер-клас з написання писанок «Традиції лемківського писанкарства» провели сьогодні в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Івана Франка. (ТРК КАРПАТИ)

 

Оновлено 16-07-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка