Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Знайомство з обласною бібліотекою8 квітня 2019 р. працівники обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка провели екскурсію книгозбірнею для студентів Івано-Франківського коледжу Львівського національного аграрного університету.

Під час заходу студенти 1 курсу за участю бібліотечних фахівців познайомилися з діяльністю структурних підрозділів бібліотеки, зокрема сектору обліку та реєстрації користувачів, довідково-бібліографічного відділу, відділів абонементу, краєзнавчої літератури та читального залу, літератури з мистецтва та книгозберігання. Особливо цінним для студентів спеціальності «харчові технології» став відділ економіко-виробничої літератури, адже саме тут знаходиться чимало видань для їхнього навчання та зростання у професійній сфері.

 Сподіваємося, що організована екскурсія в майбутньому допоможе студентам Івано-Франківського коледжу Львівського національного аграрного університету швидко зорієнтуватися в документно-інформаційних ресурсах обласної книгозбірні та зробить перебування в її стінах максимально зручним та комфортним.

 

Оновлено 16-07-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка