Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Міжнародний день дитячої книги у бібліотеці4 квітня 2019 року у відділі літератури іноземними мовами Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка відбувся захід для учнів ЗОШ №26, присвячений Міжнародному дню дитячої книги.

Як зазначає українська Вікіпедія: «Міжнародний день дитячої книги - свято, встановлене з ініціативи та за ухвалою Міжнародної ради дитячої книги. Відзначається щороку (починаючи з 19672 квітня  - в день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена. Цим підкреслюється надзвичайно важлива роль дитячої книги у формуванні духовного та інтелектуального обличчя нових поколінь Землі. Зазвичай до цього дня у багатьох країнах приурочують проведення тижня дитячої та юнацької книги».

З нагоди відзначення цього свята у відділі діє книжкова виставка, яка демонструє найкращі та найцікавіші дитячі іншомовні видання з фондів обласної книгозбірні. Юні гості мали змогу познайомитись з виставкою, а також з іншими книгами, які безперечно здатні зацікавити найвибагливішого юного читача.

Також присутніх познайомили з блогом Видавництва Старого Лева, який щодня інформує читачів про різні цікавинки з життя бібліотек, книг, письменників та літературних героїв.

Бібліотекарі щиро вдячні вчителям І. В. Журавській та В. Б. Козубаш за допомогу у просуванні читання серед молоді, адже «діти, які читають, стають дорослими, які думають».

Світлини

 

Оновлено 16-07-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка