Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Корисний бібліодосвід2 квітня 2019 року до відділу літератури іноземними мовами обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка з метою ознайомлення з бібліотечними ресурсами та послугами завітали студенти вищого професійного училища № 13 (викладач Ю. В. Букатюк).

Бібліотечні поради стануть в нагоді молодим людям для подальшого навчання та удосконалення розмовної та фахової англійської мови. Для них була організована книжкова виставка різними мовами з фондів відділу, на якій були представлені не тільки сучасні, але і раритетні видання ХІХ ст.; також англомовні книги фахового спрямування, які допоможуть вільно висловлювати свої думки і підтримувати розмову з економічних питань, пов'язаних з сучасною діловою активністю людини.

Цікавими виявилися поради щодо використання інтернет-ресурсів для вивчення та удосконалення іншомовних знань, зокрема, сайтів з самостійної перевірки мовного рівня, перегляду фільмів і прослуховування пісень мовою оригіналу.

Зустрічі в книгозбірні дають змогу дієво популяризувати бібліотеку як центр інформації, де відбуваються зустрічі з цікавими особистостями, іншомовні клуби розмовної мови, та популяризувати важливість книги в житті людини.

Світлини

Оновлено 16-07-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка