Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Бути «еко» – це круто29 березня 2019 року у відділі літератури іноземними мовами обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка відбувся День екологічного лікбезу для студенів-другокурсників Івано-Франківського коледжу Львівського національного аграрного університету (викладачі Ю. С. Ремська та Т. М.Дяків).

У стосунках з природою людство стикається із серйозними проблемами, а наслідки впливу людини на навколишнє середовище досить тривожні та ставлять під загрозу можливість його існування.

Працівники відділу представили майбутнім економістам та спеціалістам садово-паркового господарства 5 короткометражних англомовних еко-фільмів з мережі інтернет, які розкривають тему зміни клімату, глобального потепління та шкоду від використання небезпечних хімічних речовин, зрештою, змінюють погляд на світові проблеми людства.

Студенти також мали змогу скористатися книжковою виставкою з оригінальними виданнями з питань екології та захисту навколишнього середовища, які стануть в нагоді для сприймання і розуміння англомовних текстів, а також обговорення проблем, пов'язаних з довкіллям та його охороною.

Наприкінці зустрічі всі зійшлися на думці, що майбутнє нашої планети залежить від  нас,  ми повинні докорінно змінити своє ставлення до природи та її ресурсів, і кожний з нас має дати відповідь на питання: «Що я можу зробити для захисту нашої планети?».

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оновлено 16-07-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка