Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Історико-краєзнавча лабораторія – в бібліотеці18,19, 27 лютого та 14 березня 2019 року у відділі краєзнавчої літератури обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка відбулися засідання історико-краєзнавчої лабораторії „Івано-Франківщина історична”, організованої для студентів факультету історії, політології та міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Учасники лабораторії, студенти першого курсу, зі своїм наставником, доцентом кафедри історії України Андрієм Корольком ознайомилися із відділом краєзнавчої літератури, книгами та періодикою, які утворюють його фонди, зокрема: авторським фондом академіка Володимира Грабовецького, діаспорними виданнями, бібліографічними покажчиками, книгами, присвяченими історії населених пунктів області, музейній справі Прикарпаття, пам'яткам краю тощо.

Студенти  отримали інформацію про структуру краєзнавчого довідково-бібліографічного апарату, вчилися самостійно працювати з топографічною картотекою зведеного краєзнавчого каталогу, яка є джерелом відомостей про населені пункти Івано-Франківської області.

Історико-краєзнавча лабораторія „Івано-Франківщина історична" дала змогу студентам факультету історії, політології та міжнародних відносин ПНУ імені Василя Стефаника поглибити знання про свій рідний край, що, безумовно, стануть в нагоді при їхньому подальшому навчанні та написанні досліджень з історії населених пунктів Прикарпаття.

Під час заходу молоді історики за участю бібліотечних фахівців також познайомилися з діяльністю інших структурних підрозділів бібліотеки, зокрема сектору обліку та реєстрації користувачів, довідково-бібліографічного відділу, відділів абонементу та читального залу, літератури з мистецтва та економіко-виробничої літератури, а також відділу книгозберігання, що в майбутньому допоможе їм швидко зорієнтуватися в документно-інформаційних ресурсах обласної книгозбірні та зробить перебування в її стінах максимально зручним та комфортним.

Світлини

Оновлено 13-10-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка