Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Екологічна подорож англійською мовою13 березня 2019 року відділ літератури іноземними мовами обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.Франка відвідали студенти Івано-Франківського коледжу Львівського національного аграрного університету за спеціальностями: «Екологія», «Харчові технології» та «Агрономія» (викладачі О. Т. Озарко, Т. М. Дяків).

Фахівці відділу ознайомили студентів-першокурсників із сучасним життям обласної книгозбірні, бібліотечними послугами та ресурсами. Їхній увазі було представлено нові видання, розподілені за рівнями (адаптовані) та книги мовою оригіналу, а також основні ресурси для самостійного вивчення англійської мови.

Також майбутнім екологам було представлено книжкову виставку з питань екології та захисту навколишнього середовища з фондів відділу.

Присутні зійшлися на думці, що люди повинні змінити своє ставлення до навколишнього середовища, жити в гармонії зі світом, дбати не тільки про свій комфорт, а й про майбутні покоління, робити все можливе, щоб зупинити руйнування нашої планети.

Для кращого усвідомлення цієї всесвітньої проблеми студенти переглянули англомовний документальний фільм з мережі Інтернет про те, як виготовляють пластик, як він руйнує екосистему та збільшує ризики для здоров'я людини.

Світлини

Оновлено 13-10-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка