Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Бібліоресурси майбутнім фінансистам11 березня 2019 року до відділу літератури іноземними мовами обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка завітали студенти Івано-Франківського коледжу Львівського національного аграрного університету.

Англійська мова відіграє надзвичайно важливу роль у житті людини, без її знання важко отримати престижну освіту чи знайти високооплачувану роботу, вона є основою міжнародного спілкування та мовою бізнесу

У сучасному світі у словниковому складі мови з'являється велика кількість економічних термінів. Розвиток зовнішньоекономічних зв'язків потребує нового підходу не тільки до проблем вивчення економіки, а й до мовної підготовки майбутнього економіста.

Працівники відділу літератури іноземними мовами підготували для майбутніх фінансистів книжкову виставку фахового спрямування: англомовні видання, які охоплюють сфери економіки, менеджменту, маркетингу, фінансів, торгівлі; посібники, призначені для розвитку навичок та умінь усного та письмового перекладу в цій галузі, двомовні термінологічні словники, адже багато мовних проблем виникає саме з розумінням спеціалізованої літератури.

Наприкінці заходу студенти переглянули короткі інтернет-ролики з використанням економічної термінології.

Світлини

Оновлено 21-05-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка