Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Всеукраїнська ініціатива “Вікно до успіху: клуб кар'єри жінок”В інформаційно-ресурсному центрі “Вікно в Америку” Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка діє новий проект – “Window to Success: Women's Career club”/“Вікно до успіху: клуб кар'єри жінок”, який діє з грудня 2018 року і триватиме 7 місяців. Це програма професійного розвитку та менторства за методом peer-to-peer, яку розробила Ранія Андерсон, провідна експертка з кар'єрного розвитку жінок-підприємців у країнах, що розвиваються, та авторка книги “Мене не спинити: шість звичок жінок у країнах, що розвиваються”.

Учасниці клубу читають, обговорюють та застосовують на практиці поради та вказівки з книги Р.Андерсон, щоб пришвидшити свій професійний успіх та підтримувати одна одну на шляху до кар'єрного зростання.

          Напередодні свята весни та жінок відома стилістка Катя Жураківська завітала у гості в Ivano-Frankivsk Window On America до учасниць Women's Career club з майстер-класом "Анатомія Твого стилю". Адже весною нам хочеться особливо красиво та впевнено виглядати. А як розібратись у власному стилі, враховуючи життєві цілі, зовнішні характеристики точно знає саме фахівець такого класу, як Катя Жураківська, яка поділилася з учасницями клубу різними секретами зі світу моди. Після такої бесіди учасниці клубу однозначно розвиватимуть 6 звичок на практиці, а саме:

-                звичка 1: бути нестримною - ясність;

-                звичка 2: готуйтеся - упевненість, сміливість, професійність;

-                звичка 3: зосередьтеся - зробіть вибір, створюйте;

-                звичка 4: поєднуйте - персоналізуйте;

-                звичка 5: прискорюйтеся - зробіть власний внесок, будьте на зв'язку;

-                звичка 6: станьте лідеркою - змінюйтеся!

          Свого часу відомий французький модельєр  Ів Сен-Лоран сказав чудові слова, які надзвичайно актуально звучать для учасниць нашого клубу: "Мода не просто робить жінок красивими, вона дає їм упевненість в собі".

          Тож бажаємо всім впевненості в собі, краси і любові і обов'язково знайти свій стиль!

Світлини

Оновлено 21-05-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка