Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

День безпечного Інтернету в обласній бібліотеці5 лютого щорічно у світі та Україні відзначається День безпечного Інтернету. Цьогоріч, 5 лютого 2019 року, відзначення Дня безпечного Інтернету проходило під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. У цей день проводиться багато заходів з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх користувачів. Більш того, це запрошення до шанобливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

Відділ соціокультурної проектної діяльності ІФОУНБ ім. І. Франка долучився до тематичних заходів в рамках інформування населення нашого міста, а зокрема читачів бібліотеки, про безпечний Інтернет.

Було організовано і проведено два тренінги для відвідувачів регіонального тренінгового центру бібліотеки. Учасникам було запропоновано корисні матеріали, які допоможуть у пошуку потрібної інформації. Більш того, ми намагалися актуалізувати інформацію таким чином, щоб її можна було використовувати і під час проведення інших заходів: виховних годин, безкоштовних вебінарів, інформін з питань безпечного користування соціальними мережами.

Світлини

Оновлено 24-08-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка