Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Магічний світ РіздваНапередодні Нового року та величного свята Різдва Христового у відділі літератури з питань мистецтва Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка для читачів, мешканців та гостей міста представлено книжково-ілюстративну виставку „Магічний світ Різдва” та настінну виставку-інсталяцію робіт учнів обласних, районних, міських будинків дитячої, юнацької творчості, а також продовжує діяти обласний конкурс «Техноялинка», організований обласним державним центром науково-технічної творчості.

Книжково-ілюстративна виставка „Магічний світ Різдва", представляє альбоми з репродукціями відомих майстрів пензля, пісенники, аудіо- та компакт-диски колядок.

Духовно збагатитися та отримати святковий настрій ви зможете, переглядаючи неперевершені настінні експонати, створені фантазією і руками талановитих дітей обласних, районних та міських центрів дитячої творчості.

Надзвичайно цікаві і неординарні роботи представлені на виставці-конкурсі «Техноялинка», яка організована обласним державним центром науково-технічної творчості. Виставка налічує 35 робіт, які демонструють сучасний нестандартний підхід як до традиційних дизайнерських матеріалів (папір, картон, пластик, деревина, метал...), так і до нехарактерних дизайнерських матеріалів та предметів побуту (пляшки, парасольки, СD-диски...). Дані роботи можна не тільки подивитися, але й купити, а виручені кошти підуть на потреби відповідних гуртків.

Тож, щиро запрошуємо завітати до нашої книгозбірні, щоб переглянути книжкову виставку та помилуватися творчими роботами наших діток, або ж придбати сувенір, який припав до душі.

Працівники відділу літератури з питань мистецтва вітають всіх з прийдешніми святами. Бажаємо вам міцного здоров'я, щастя, добробуту, нехай Боже благословення наповнить Ваші серця любов'ю, а душі - святістю духовного єднання!

Світлини

 

 

Оновлено 26-06-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка