Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Презентація унікального видання «Книга добра»06 грудня 2018 року працівники Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка Людмила Бабій, Любов Федик, Анна Логаза та Марта Лавришин взяли участь у презентації друкованого примірника «Книга добра».

Міжнародний соціальний проект «Книга Добра» започаткований за підтримки Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, Кардинала, верховного архієпископа Києво-Галицького Любомира Гузара, народного депутата України, письменниці Марії Матіос, Міністерства культури Естонії, Міністерства закордонних справ Угорщини, Міністерства людських ресурсів Угорщини, Посольства Угорщини в Україні, Посольства Естонії в Україні, Генерального консульства Угорщини в м. Ужгород, Національної кіностудії художніх фільмів ім. Олександра Довженка, є продовженням Міжнародного соціального проекту «Діти за мир у всьому світі». Керівник Проекту: Почесний консул Угорщини у місті Івано-Франківськ та Івано-Франківській області Василь Вишиванюк.

Координатор Проекту: БО «Благодійний Фонд «Чисті Серцем» на чолі з Президентом Фонду, народною артисткою України Катериною Бужинською, віце-президентом Дмитром Мормулем та виконавчим директором Іриною Рабарською.

Основна мета та завдання Проекту було створення книги з найцікавішими історіями та ілюстраціями про Добро.

За час Міжнародного проекту у створенні книги взяли участь понад 300 тисяч дітей та дорослих з різних регіонів України. Перший етап проекту тривав до 15 березня минулого року. Учасники писали реальні історії про добро. У другому етапі обирали ілюстрації до вже готових текстів, з яких Редакційна рада визначила сто найкращих.

Книга створювалася у майстернях Центру української культури м. Таллінн (Естонія). Її зшили із унікального черпаного паперу, що був виготовлений вручну з привезених з України клаптиків тканин з одягу авторів творчих робіт та з рослинних зерен.

Книгу презентуватимуть у всіх обласних центрах України.

Ексклюзивні екземпляри «Книги Добра» передали в Національну бібліотеку ім. Вернадського, Папі Франциску з Ватикану та Вселенському Патріарху Варфоломію з Туреччини.

Презентація «Книги добра» відбулася у Івано-Франківському обласному драмтеатрі ім. І. Франка.

Для користувачів обласної бібліотеки керівник проекту Василь Вишиванюк подарував п'ять примірників унікального видання.

Світлини

Оновлено 24-05-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка