Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Звітно-виборна конференція УБА «Українська бібліотечна асоціація – нове лідерство»22-23 листопада 2018 р. в Києві відбулася звітно-виборна конференція ВГО «Українська бібліотечна асоціація», на якій було розглянуто і затверджено Стратегію УБА на 2019-2021 роки, обрано нового Президента і членів Президії.

Привітав учасників конференції заступник міністра культури України Рибачук Ю.А., який наголосив на важливості подальшого розвитку бібліотечної галузі в державі та створенні бібліотечної ради при Міністерстві культури.

Присутні вислухали звіт Президента УБА Шевченко І.О., членів Президії - Лугову Л.А., Моісєєву С.А., голову молодіжної секції Бояринову О.Є., виконавчого директора УБА Сошинську Я.Є., звіт ревізійної комісії.

Делегати звітно-виборної конференції затвердили Стратегію УБА на 2019-2021 рр., Положення про Експертну раду УБА, а також обрали нового Президента ВГО - директора Науково-технічної бібліотеки ім. Г.І.Денисенка  Київського політехнічного інституту Оксану Миколаївну Бруй; членів Президії та експертну раду УБА.

В програмі конференції було також обрання кращого молодого бібліотекаря України 2018 р., яким після голосування стала Анастасія Введенська - бібліотекар центральної міської бібліотеки для дорослих ім. Лесі Українки (м. Львів).

Далі відбулася урочиста церемонія вручення нагород і щорічних відзнак УБА.

На розширеному засіданні Президії УБА, керівників регіональних відділень і секцій були обрані віце-президенти та секретар Президії УБА, розподілені обов'язки між членами Президії, головами секцій, питання організації Виконавчого офісу УБА, розвитку членства і діяльності регіональних відділень (розмір добровільних пожертвувань, електронний членський квиток) та інші питання.

Світлини

Оновлено 24-05-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка