Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Англомовний Клуб читанняВ інформаційно-ресурсному центрі “Вікно в Америку” Івано-Франківської ОУНБ ім. І.Франка ось уже другий рік діє англомовний Клуб читання. Започаткував цей клуб Джейкоб Хетч, волонтер Корпусу Миру в Україні, який закінчив свою місію волонтера в Івано-Франківську і переїхав до Праги.

Але клуб продовжив свою діяльність. Ініціативу підхопили молоді люди, які люблять читати і хочуть постійно вдосконалювати свої навички розмовної англійської мови.

Михайло Сенютович, який щодругої неділі приходить до бібліотеки, модерує зустрічі в клубі. Останні дві дискусії були по творах Франца Кафки "Голодар" та "Метаморфози" в перекладі англійською мовою.

Учасниками засідань є студенти, молоді люди, фахівці різних напрямків і галузей науки, люди старшого покоління. І єднає їх одне - любов до книги, читання і бібліотеки, ну й, звичайно, до вивчення іноземних мов.

Запрошуємо на наші зустрічі щодругої неділі о 12 год. Твори до обговорення ми анонсуємо на сторінці центру у Facebook: https://www.facebook.com/IvanoFrankivskWindowOnAmerica/

Світлини

Оновлено 18-04-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка