Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Вивчаєте іноземну – тоді Вам до бібліотеки28 вересня 2018 року гостями відділу літератури іноземними мовами ОУНБ ім. І. Франка стали студенти-першокурсники факультету іноземних мов ПНУ ім. В. Стефаника (викладач У. А. Колбасович)

     Майбутнім англійським філологам розповіли про значення сучасної бібліотечної діяльності, ознайомили їх з асортиментом  послуг та представили різноманітні джерела (періодичні видання, підручники та посібники з історії мови, фонетики, граматики, лексикології та ін.) з фондів відділу, які допоможуть вивчати та удосконалювати знання іноземних мов.
     Особливий інтерес викликали предмети бібліопобуту з недавнього минулого та раритетні книги, представлені на виставці-інсталяції, яка приурочена до Всеукраїнського дня бібліотек. Усі присутні могли поринути в давню атмосферу бібліотечної справи, торкнутися частинки її історії та зробити фото, закарбувавши цю мить назавжди.
     Для працівників надзвичайно важливо, щоб у першокурсників склалося приємне враження про бібліотеку і вони стали нашими читачами та учасниками заходів.

Світлини

Оновлено 25-06-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка