Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Презентація стипендіальної програми з німецької мови «Міст в німецький університет»7 вересня 2018 року в рамках спільного проекту з Goethe-Institut в Україні "Мова. Культура. Німеччина" в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка відбулася презентація стипендіальної програми з німецької мови "Міст в німецький університет".

    Програма розрахована на учнів 9 класу з результатами навчання вище середнього з математики, інформатики, природничих і технічних дисциплін, які володіють німецькою мовою як мінімум на рівні А2. Дана програма забезпечує мовну і предметну підготовку, знайомство з німецькою культурою, університетським життям, особливостями викладання і навчання, а також з культурою студентського кампусу.
    На завершення заходу бібліотекар Христина Шовкопляс розповіла всім присутнім про проектну діяльність бібліотеки. Більш детально зупинилася на реалізації проекту з проблем торгівлі людьми, яким бібліотека зараз активно займається. Всі охочі взяли роздатковий матеріал на дану тематику, отриманий від міжнародної організації IREX, спільно з якою нещодавно в Івано-Франківську був організований квест "Ціна свободи".

Cвітлини

Оновлено 19-07-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка