Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Запрошуємо на перегляд виставки живописуУ відділі літератури з мистецтва Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка діє виставка живопису Галини Григорук.

  Галина Григорук – асистент кафедри загальної практики (сімейної медицини), фізичної реабілітації та спортивної медицини Івано-Франківського національного медичного університету. Пані Галина поєднує мистецтво зі своєю професією, має бажання створити щось на кшталт арт-терапії та вважає, що споглядання мистецтва теж може бути засобом лікування.
  На виставці представлено 14 полотен. На всіх картинах зображені витончені балетні танцівниці. Тема балету є новою для живопису Галини Григорук. На минулій виставці у мистецькій вітальні обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І Франка, яка стала для художниці дебютною, було представлено пейзажний і натюрмортний живопис.
  Тож, запрошуємо до відділу літератури з мистецтва на перегляд виставки. Сподіваємось, що живопис Галини Григорук викличе справжнє захоплення.

 

Світлини

Оновлено 19-07-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка