Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Підвищуємо фінансову грамотність у бібліотеці19 липня 2018р. до інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка завітав Роман Кузюк – український фахівець в сфері корпоративного управління. В травні цього року він презентував в стінах бібліотеки свій перший український бізнес-детектив «Кінцевий бенефіціар». Цього разу він завітав із бізнес-грою складеною за мотивами цієї книги, а також як практичний її додаток.

Основна місія гри - підвищити фінансову грамотність громадян України. Автор вважає, що в ігровій формі можна значно підвищити свої знання у таких сферах як: інвестування і управління фінансами; формування пасивного грошового потоку; оподаткування; ведення спрощеної фінансової звітності;  реєстрація та управління різними формами бізнесу; монополізація галузей економіки; кредитно-фінансові відносини і багато іншого.

Також запрошуємо всіх охочих прочитати детектив «Кінцевий бенефіціар», який автор подарував для читачів обласної бібліотеки. Видання інформує, навчає, змушує задуматися про практичні питання сучасного ведення бізнесу і мотивує на реальні дії. У ній ви прочитаєте про побудову успішної бізнес-моделі компанії, про проблеми органічного зростання, конфлікти інтересів, про стратегію, бізнес-процеси та інновації.

Світлини

Оновлено 18-02-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка