Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Мандрівник. Журналіст. Письменник – Євген ПоложійВітаємо із 50-річчям українського письменника та журналіста Євгена Положія. Цій події приурочена ювілейна книжкова виставка „Мандрівник. Журналіст. Письменник”, із циклу „У колі друзів”, що діє у відділі абонементу обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка.

Народився на Сумщині, закінчив Сумський педагогічний університет, школу головних редакторів та школу газетних менеджерів IREX U-Media. Як дипломований медіа-бізнес-тренер, працював журналістом у багатьох періодичних виданнях, з 1998 року - головний редактор сумської громадсько-політичної газети „Панорама".

Захопленнями Євгена Положія є читання та подорожі. Та, незважаючи на те, що читати книжки він любить значно більше, ніж писати, є автором багатьох книг прози та поезії: „П'ять секунд, п'ять днів", „Мері та її аеропорт", „Дядечко на ім'я Бог", „Потяг", „По той бік Пагорба", а роман „Іловайськ" став одним із кращих українських романів про сучасну війну на сході України, отримав спеціальні відзнаки „Коронації слова" на 22-му форумі видавців у Львові. 

Запрошуємо до бібліотеки всіх, хто цікавиться сучасним літературним процесом, зокрема творчістю письменника Євгена Положія.

 

Оновлено 18-09-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка