Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Вітаємо архітекторів з професійним святом!З нагоди Всесвітнього дня архітектури та Дня архітектури України відділ літератури з мистецтва Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка розгорнув книжкову виставку-експедицію „Архітектура поза часом”.

     Всесвітній день архітектури установлений в 1985 році у перший понеділок липня Міжнародним союзом архітекторів. А в Україні 1995 року встановлено День архітектури України, який відзначається щорічно 1 липня.
      Варто відзначити, що архітектура світу та України має багато граней і стилів. Історія будівництва налічує тисячоліття – це «кам'яний літопис», що відображає злети і падіння, війни і періоди духовного зростання від давнини до нашої сучасності. Проте в кількості і неповторності шкіл, епох і стилів архітектура унікальна. До наших часів збереглося безліч красивих старовинних будівель, які можна побачити сьогодні. Сучасні архітектори активно працюють, втілюють в реальність свої сміливі ідеї, використовують новітні технології та оригінальні конструкторські рішення.
    Щиро вітаємо всіх працівників архітектурної галузі із професійним святом. Бажаємо подальших творчих успіхів, натхнення, реалізації нових проектів! А читачів запрошуємо ознайомитись із літературою представленою у відділі літератури з мистецтва на книжковій виставці-експедиції „Архітектура поза часом”.

           

Оновлено 24-08-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка