Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

ОБЛАСНІ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ6-7 червня 2018 року завідувач відділу літератури з мистецтва Галина Пристай надала фахові консультації для бібліотечних працівників Галицького району та шкільних бібліотекарів міста й області.

  Консультації проходили у формі спілкування і дискусій на теми: «Як бібліотеці в умовах сучасного світу кібер-інформаційних технологій не втратити свою місію?» та «Як зробити діяльність бібліотек ефектиною?».
Галина Пристай в процесі надання консультацій наголошувала, що публічна бібліотека сьогодні – це інформаційно-культурний центр, що має бути наближений до конкретної громади, враховуючи її інтереси й потреби, поступово стаючи необхідною складовою інфраструктури регіону. Відмітила, що пріоритетний напрямок діяльності сучасної бібліотеки – дослідницька діяльність.  Також фахівці повинні змінювати парадигму надання бібліотечних послуг,  використовувати різний формат роботи: просвітницькі заходи, книжкові виставки, мистецькі інсталяції, акції, марафони, інформіни, практичні конференції, культурологічні студії тощо. Заходи проводити як окремо, так і комплексно. Важливою ланкою в професійному розвитку бібліотекарів мають бути  комунікативно-професійні зв’язки, тісні контакти з бібліотечними фахівцями в просторі області та України.

 

Оновлено 20-03-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка