Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Глибина свіжості17 травня 2018 року у літературно-мистецькій вітальні обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка відбулося відкриття виставки робіт художниці Оксани Тригуб-Мілашевич.

Ведуча заходу Наталія Дисько, бібліотекар відділу літератури з мистнецва, гостинно представила художницю присутнім та надала їй слово. П. Оксана з надзвичайною щирістю розповіла, що народилася в сонячному місті Горлівка Донецької області. По лінії мами всі родичі сербської крові, звідки і родинне прізвище - Мілашевич. До малювання любов зародилася ще змалечку, але батьки не дуже вірили в цей хист і тому наполягали на економічній освіті. Отримавши диплом економіста Донецького Національного Університету, жага до пригод привела до файного міста Харкова, в якому із захопленням навчалась на журналіста у ХНУ та працювала ріелтором у юридичній компанії. Також художниця працювала радіоведучою на донецькій радіостанції та помічником режисера міських концертів. Займалася в театральній студії. Побувавши в багатьох містах України саме тут, в Івано-Франківську, відбулося становлення творчої особистості та успішної художниці Оксани Тригуб-Мілашевич.

Безліч картин п. Оксани вже знайшли свої домівки в багатьох куточках світу, а саме: Америці, Аргентині, в приватних колекціях та музеях Канади, Грузії, Польщі та нашій мальовничій Україні.

Наприкінці зустрічі гості мали можливість в неформальній обстановці поспілкуватися з художницею та помилуватися яскравими картинами.

Світлини

Оновлено 20-01-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка