Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Вітаємо з Днем вишиванкиУ відділі економіко-виробничої літератури обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка організована тематична книжкова виставка «Біжать узори в глиб століть на рушниках і вишиванках…», присвячена Дню вишиванки.

Українська вишиванка –
це код нації!

  Вишивка – один з найбільш поширених і улюблених в Україні різновидів народної творчості. Її твори – це піднесений світ краси і фантазії, поетичного осмислення природи, схвильована розповідь про думки та почуття людини, світ натхненних образів, що сягають своїм корінням далекого минулого. Адже у вишивці майстрині відбивали свої заповітні мрії про краще майбутнє, своє споконвічне прагнення прекрасного, розповідали про свої думки і почуття, сподівання і страждання. За допомогою лише голки та нитки на простому полотні й народжувалися неперевершені узори вишиванок.
  Сьогодні вишивка живе повнокровним життям, прикрашає сучасний одяг, надає йому своєрідності і неповторності.
  Саме про красу та технологію вишивання ви зможете детальніше дізнатися, завітавши до обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка у відділ економіко-виробничої літератури та переглянути тематичну книжкову виставку «Біжать узори в глиб століть на рушниках і вишиванках…».

 

Оновлено 18-01-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка