Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Відкритий масовий англомовний онлайн - курс з медійної грамотності в бібліотеці6 травня 2018 року в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка розпочався шеститижневий онлайн-курс «Англійська для медіаграмотності». Ініціатором такого навчання став професор Девід Грейкон, науковець програми Фулбрайта, який на даний час є викладачем в Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника. Фасилітатором курсу також є Наталія Гошилик, директор ГО «Центр дослідження комунікації», викладач англійської мови університету.

    Проект побудовано на матеріалах курсу English for Media Literacy навчальної онлайн-платформи Coursera. Це курс, який поєднує вивчення англійської мови та навички медійної грамотності. Щонеділі група людей збирається в бібліотеці для обговорення питань, що виникли в процесі самостійної роботи в онлайн-курсі, працюють з фасилітаторами. Так, на другому тижні навчання учасники закріпили знання, отримані протягом тижня самостійної роботи на платформі Coursera, а також спробували провести аналітичне дослідження спільних та відмінних рис українських та американських газет. Професор Девід Грейкон/ David Gracon розповів про основні передумови медіаграмотності у сучасному світі, розвіяв міфи про безперешкодний та якісний доступ до інтернет-ресурсів у США, а також звернув увагу на різницю між засобами масової інформації та іншими видами комунікації.
   Масовий англомовний онлайн-курс з медійної грамотності є можливим за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні та Регіонального офісу з питань викладання англійської мови  (RELO).

Світлини

Оновлено 22-03-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка