Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

„У колі друзів” відділу абонементу – Тарас Прохасько Вітаємо з 50-річчям!Книжкову виставку-вітання „Письменник „іншого формату”, присвячену 50-річчю івано-франківського письменника Тараса Прохаська, пропонуємо відвідувачам абонементу обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка.

Окрім книг авторства ювіляра, представляємо також Прохаська-перекладача з польської - видання серії „Моє місто" (Штрайт Л. „Станиславівські синагоги", Баранський К. „Станиславів до і після 1919 року", Площанський В. „Галицько-руське місто Станиславів з достовірних джерел", Хованець Ч. „Вірмени у Станиславові в XVII-XVIII століттях" та ін.), а також Прохаська-співавтора збірників „Декамерон : 10 українських прозаїків останніх десяти років", „Майдан. (Р)еволюція духу", „Євромайдан: хроніка відчуттів", „Кораловий жмуток казусів від вельми цікавих людей", „Українська мала проза ХХ століття : антологія", „Нерви ланцюга : 25 есеїв про свободу".

Чільне місце на виставці займає літературно-інформаційний путівник „Тарас Прохасько: „Нема нічого правдивішого у світі від написання книжок", підготовлений працівниками відділу, а ще - щире інтерв'ю, вміщене у видавничий проект журналістки Тетяни Терен „RECвізити : антологія письменницьких голосів".

Тож запрошуємо до бібліотеки всіх шанувальників творчості нашого ювіляра: ви переконаєтесь, що „все, що робить Тарас Прохасько, все, що він говорить, те, як він живе і навіть думає, - є найчистішою літературою" (Тетяна Терен).

 

Оновлено 22-03-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка