Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Вітаємо лауреатів найвищих літературних відзнак краю!У ці травневі дні відбулося нагородження переможців міської премії ім. І. Франка та обласної премії ім. В. Стефаника, що являють собою найвищі відзнаки Івано-Франківської міської ради та обласної державної адміністрації для творчих особистостей Прикарпаття.

7 травня під час святкування Дня Івана Франківська міський голова Руслан Марцінків та міністр культури України Євген Нищук урочисто вручили міську премію ім. І. Франка в галузі літератури і журналістики. Так, лауреатами премії в номінації „література" стали Ярослав Довган за поетичну збірку „На сонячному боці" та Володимир Смирнов за книжку „Написане залишається". В номінації „журналістика" премію отримала творча команда ОТБ „Галичина" у складі Лілії Боднарчук, Руслана Вернея та Станіслава Ігнатюка за телевізійну програму „Жертви „червоного ката". Хроніки 1939-1941 років".

Нагородження лауреатів обласної премії ім. В. Стефаника в галузі літератури відбулося 13 травня у с. Русів Снятинського району під час урочистостей з нагоди відзначення 147-ої річниці від дня народження видатного письменника. Цьогоріч переможцями премії стали: Галина Христан з книгою „Отченаш неба" (у номінації „проза"), Леся Шмигельська зі збірками „ПроСвіт" та „Осанна осені" (номінація „поезія") та Петро Парипа і Оксана Парипа з виданням „Великі українці без масок" у номінації „документальна і науково-критична література (естетика, літературознавство, мистецтвознавство, українознавство, художня публіцистика, критика, мемуаристика)".

Приємно зазначити, що з подання нашої обласної бібліотеки двоє лауреатів - Володимир Смирнов (міська премія імені Івана Франка) та Петро Парипа (обласна премія імені Василя Стефаника) отримали свої відзнаки. Саме в бібліотеці відбулися заходи, на яких громадськість мала можливість ближче познайомитися з їхніми книгами, висловити свої думки щодо значимості матеріалів, представлених у виданнях.

Обласна універсальна наукова бібліотека ім. І. Франка щиро вітає нових лауреатів, а всіх користувачів запрошує ближче познайомитися з їхнім творчим доробком у відділі краєзнавчої літератури.

 

Оновлено 22-03-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка