Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Світ мистецької думки Миколи Якимечка8 травня 2018 у відділі літератури з мистецтва з нагоди 55-річчя художника-живописця, доцента кафедри образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва та реставрації навчально-наукового Інституту мистецтв Прикарпатського Національного університету імені Василя Стефаника, голови правління Івано-Франківської обласної організації Національної спілки художників України – Миколи Якимечка розгорнута книжкова виставка.

1986 року художник закінчив Львівський державний інститут прикладного та декоративного мистецтва де одержав кваліфікацію малярство, графіка.

Микола Якимечко належить до покоління митців, які здобували академічну освіту за класичними зразками, а творче становлення припало на початок новітньої історії української держави.

Митець працює в галузі станкового, монументального малярства та графіки. За плечима - десятки виставок, кожна з яких стала знаковою подією його творчого життєпису, проявом чистосердечних одкровень перед собою та довірливих малярських зізнань перед шанувальниками образотворчості.

Микола Якимечко досягнув високої майстерності не тільки у творчості. Свій досвід він сповна передає студентам Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Доробок художника різнобічний і багатоплановий. На посаді голови правління організував більш ніж 60 обласних, всеукраїнських та міжнародних мистецьких виставок, в тому числі 4 благодійних аукціони.

Тож запрошуємо на перегляд виставки до обласної книгозбірні, а Миколі Богдановичу щиро дякуємо за роки співпраці і бажаємо всіх Божих ласк!

 

Оновлено 18-01-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка