Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Святкова книжкова виставка «Станиславів - Івано-Франківськ у дзеркалі століть»У ці теплі травневі дні святкує свій день народження унікальне східноєвропейське місто, наш Івано-Франківськ, місто, яке розкинулось у чудовому куточку України, самому серці Галичини – там, де зливаються води двох Бистриць, а на обрії видніються вершини Карпат.

  Осердям сучасного Івано-Франківська є так зване „Старе місто” – комплекс камениць, храмів, майданчиків, вулиць і провулків, що вишикувались за давнім архітектурним планом. Барокко, класицизм, модерн, конструктивізм злиті в неповторний архітектурний ансамбль, в який вписуються сучасні новобудови. Івано-Франківськ – місто старовинне і по-сучасному ошатне, яке зберегло свою історію і розбудовується економічно і духовно в умовах незалежної України. Без перебільшення, саме мультикультурне і поліконфесійне середовище Станиславова – Станіслава – Івано-Франківська і витворило його таким, яким ми, його жителі, як і залюблені в нього гості, бачимо, сприймаємо, пам’ятаємо.
  В обласній універсальній науковій  бібліотеці ім. І. Франка є чимало цікавих краєзнавчих видань, які досліджують різні аспекти життєдіяльності обласного центру, розповідають про його визначні пам’ятки, історію та сьогодення.
  А святковою несподіванкою для відвідувачів у відділі краєзнавчої літератури є розгорнута книжково-ілюстративна виставка „Станиславів - Івано-Франківськ у дзеркалі століть”. На ній представлені книги Володимира Грабовецького, Петра Арсенича, Богдана Гавриліва, Івана Бондарева, Володимира Шпільчака, Михайла Головатого, Мирона Мицана та багатьох інших авторів, а також видання серії „Моє місто”, які друкує видавництво „Лілея НВ” Василя Іваночка. Неповторність і краса Івано-Франківська розкриваються на сторінках фотоальбомів Василя Пилип’юка, Анастасії Третяк, Тараса Яковина.
   Тож будемо щиро раді зустрічі з Вами.

Оновлено 18-01-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка