Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Світ думки молодого покоління16 квітня 2018 року фахівці відділу літератури з мистецтва обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка у співпраці із навчальними закладами міста провели мистецькі дебати для студентів другого курсу педагогічного факультету Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.

У рамках співпраці з освітніми закладами міста працівниками відділу літератури з мистецтва було проведено мистецькі дебати «Світ думки молодого покоління». Роль сучасної бібліотеки допомогти у становленні особистості, навчанні, засвоєнні молоддю моральних цінностей та норм.

Молоді люди значно більшою мірою ідентифікують себе насамперед з українською, а також із загальноєвропейською культурними традиціями. Успішні просвітницькі заходи бібліотеки дають можливість молодому поколінню у сприятливій обстановці духовно збагачуватися та творчо розвиватися.

 Провівши для студентства мистецькі дебати працівники відділу літератури з мистецтва запросили їх до участі у проектній діяльності, творчих акціях.

Світлини

 

Оновлено 18-04-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка