Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

9 березня – роковини українського КобзаряКнижково-ілюстративна виставка ,,Тарас Шевченко. І слово може оживати…”, присвячена 204-й річниці від дня народження геніального українського Поета-Пророка, відкрита у відділі абонементу обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка.

9 березня - роковини Тараса Шевченка, українського Кобзаря, від дня народження якого минуло вже понад два століття, але і сьогодні, з новим осмисленням і звучанням, озивається голос його душі - невичерпно щедрої й ніжної у ставленні до людського горя і такої ж невичерпно багатої у світлих мріях про волю. Озивається Тарасів голос у його віршах-думах, які і понині нуртують незбагненною силою в серці кожного свідомого українця. Для кожного покоління вони були і залишаються джерелом глибинного усвідомлення нашого буття.  

Про великого сина України відомо, здається, все. Однак багато дослідників знову і знову звертаються до життя і творчості поета, уточнюють його безсмертні рядки, біографічні дані, проектують його віще слово на сьогодення. А кожного року чергові роковини Кобзаря відзначаються численними подіями у нашій бібліотеці, зокрема у відділі абонементу відкрита книжкова виставка-вшанування „Тарас Шевченко. І слово може оживати...":

                            Правдиве слово, людяне і віще,

                            ставало, ніби вигострений цвях,

                            коли Тарас писав не просто вірші,

                            а Україну - в душах і серцях.

Запрошуємо до бібліотеки всіх, хто бажає відкрити для себе щось нове у творчості Шевченка, перечитавши його безсмертний „Кобзар" і черговий раз переконавшись, що це написано про нас і наш час.

 

Оновлено 19-12-2018
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка