Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Презентація поезії в прозі «Багряні очі» в обласній бібліотеці8 лютого 2017 року в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка відбулася презентація книжки «Багряні очі».

Книжка «Багряні очі» вийшла у видавництві «Лілея-НВ» у 2017 році. Вона цікава тим, що письменниця назвала себе Невидимкою, і не була присутня на зустрічі. Модератор зустрічі - відомий український письменник Тарас Прохасько, представляючи нове видання, розповів про неординарні презентації, які відбувалися у літературному житті Івано-Франківська. 

«У Франківську бували різні презентації: в кафе, на кухнях, в морзі, з авторами, з письменниками, які запізнювались на годину, з п'яними, з тверезими. Було по-різному, тому ця презентація не є дивною для історії франківських презентацій, але є цікавою», - зазначив письменник Тарас Прохасько.

Інтрига полягала в тому, що письменниця, яка написала цю книжку, розмовляла з читачами через аудіозаписи. Тексти її творів звучали під музичний супровід. «Багряні очі» - це збірка поезії у прозі або таких собі мініатюр про кохання. Письменниця зізнається, що писала про своє життя, про труднощі, які переживала, оскільки є людиною емоційною та творчою.

Невидимка передала запитання, які озвучував Тарас Прохасько, а ведуча від імені авторки давала відповіді.   

Бажаючі могли придбати нове видання.

Світлини

Оновлено 15-02-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка