Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Мереживо Різдвяних святВ 2018 році у переддень Різдва Христового працівники відділу літератури з мистецтва Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка для читачів, мешканців та гостей міста розгорнули книжкову виставку-інсталяцію.

Незабаром на землю зійде чудове свято Різдва - святе і чисте, як безхмарне небо, гарне, як молоде життя. Різдво означає народження чогось нового в душах і помислах людей. Ми чекаємо його щороку з надією на радість. Саме йому присвячена виставка-інсталяція «Мереживо Різдвяних свят», оформлена у відділі літератури з мистецтва. Матеріали, представлені на виставці, знайомлять читачів із традиціями святкування Різдва, становлення яких відбувалося протягом багатьох століть. Привертають увагу сакральна література про вивчення різдвяної обрядовості, збірники вертепів, альбоми з репродукціями робіт відомих художників на Різдвяну тематику.

Хочемо привітати всіх з Різдвом і побажати жити в любові, злагоді і взаємній повазі з усім світом, тримати своє серце відкритим і в ньому завжди буде щастя!

 

Оновлено 19-12-2018
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка