Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Найкращі рецепти для вашого святкового столуУ відділі економіко-виробничої літератури Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка розгорнута інформаційно-ілюстративна виставка за сторінками періодичних видань «Різдвяна кухня».

До нас вже квапиться Різдво - одне з найважливіших свят в році. Ми чуємо чарівні звуки коляди, яка несе людям щирі побажання, мрії і сподівання, добро, спокій і злагоду у родини, впевненість у майбутньому. Підготовка до свят занурює і дітей, і дорослих в атмосферу приємного хвилювання і очікування різдвяного дива. Всі прикрашають свої оселі, робочі місця, фасади будинків, вулиці та двори. Головними атрибутами новорічно-різдвяного періоду є ялинка, дідух, а ще - святковий стіл. І саме зараз час подумати про те, що буде на вашому столі на Різдво.

Чудодійні секрети створення святкового дизайну та підготовки до Різдва вам розкриють сторінки журналів «Дім, сад, город», «Добрые советы», «Приятного аппетита», «Огородник» на інформаційно-ілюстрованій виставці «Різдвяна кухня», яка розгорнута в обласній універсальній науковій бібліотеці імені І. Франка у відділі економіко-виробничої літератури. Тут знайдуться рецепти різдвяних солодощів та смаколиків, приготування борщу та грибної юшки, апетитних вареників, м'яса шпигованого салом, фаршированої риби, узвару, смачних пампушків - це своєрідний витвір народної майстерності. А композиції, які будуть чудовою прикрасою вашої оселі, зачарують своєю фантазією!

 

З наступаючим вас Різдвом Христовим! Нехай Новий 2018 рік буде щасливим і мирним для всіх нас!

 

 

Оновлено 19-12-2018
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка