Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

У сяйві Христового РіздваУ відділі абонементу обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.Франка діє книжково-ілюстративна виставка „У сяйві Христового Різдва”.

Христос Рождається!

Славімо Його!

Здається, немає світлішого свята, ніж Різдво, коли дім наповнюється пахощами ялинки, світлом мерехтливих вогників та очікуванням справжнього дива. І не так суттєво, коли його святкуєш - 25 грудня чи 7 січня, головне - це світлі почуття, які сповнюють тебе в цей час - віра в добро та любов.

Різдво! Різдво - як прорекли пророки:

Во Вифлеємі, в Місті Хліба, в сіні...

Вертеп мандрує: переможним кроком

Месія йде по вільній Україні!

Вітаємо усіх читачів з Різдвом Христовим та пропонуємо переглянути святкову виставку „У сяйві Христового Різдва", яку підготували для Вас працівники відділу абонементу. Тут представлені збірки старовинних та сучасних колядок, щедрівок, віншувань; добірки різноманітних різдвяних історій, оповідань, легенд, віршів, які допоможуть поринути в українську культуру та народну обрядовість.  У зимове надвечір'я, час Різдва, так захопливо відкрити книгу і поринути у давні часи, у чарівну Вифлеємську ніч, коли Божа зоря сповістила світ про народження Спасителя людства.

Щиро бажаємо, щоб колядники зі своїми різдвяними віншуваннями принесли Боже благословення та щастя у ваші оселі і довгоочікуваний мир -  нашій єдиній рідній Україні.

 

Оновлено 15-01-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка