Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Історико-фантастичні лабіринти Тимура ЛитовченкаУ відділі абонементу обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка відкрита книжкова виставка-вітання з 55-річчям українського письменника-фантаста і журналіста Тимура Литовченка, що діє в циклі „У колі друзів“.

   Народився Тимур Литовченко у Києві, навчався у політехнічному інституті, за фахом – інженер-металург. Працював в Інституті електрозварювання, Міністерствах вугільної промисловості, згодом – палива та енергетики України, керівником відділів „Стиль“ та „Тема“ журналу „ПіК“ („Політика і культура“), з 2004 року – головний редактор журналу „Роботодавець“, а з 2014 – головний редактор онлайн журналу для автомобілістів Webavtopro. Ru.
    Перше оповідання написав у 12 років, в 1989 році став членом київського клубу любителів фантастики „Перевал“, згодом – „Зоряний шлях“, був співзасновником і керівником секретаріату центру „Свобода слова“. У 2000 році заснував Клуб любителів фантастики „Чумацький шлях“.
Зараз Тимур Литовченко є автором понад двох десятків книг і збірок прози (частина з них написані у співавторстві з дружиною Оленою), зокрема „Кинджал проти шаблі“, „Пустоцвіт“, „Орлі, син Орлика“, „Помститися імператору“,   „Фатальна помилка“, лауреатом багатьох літературних премій та конкурсів.
    Запрошуємо до відділу абонементу ОУНБ ім. І. Франка, де ви зможете прогулятися „Історико-фантастичними лабіринтами Тимура Литовченка“ – таку назву має книжкова виставка-вітання із циклу „У колі друзів“.

 

Оновлено 19-12-2018
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка