Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Перегляд фільму в бібліотеці.27 грудня 2017 року в рамках проекту «Артхаус Клуб», який створений з метою розвитку кіноклубного руху в Україні та популяризації мистецтва кіно, в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка відбувся перегляд чергової стрічки кінофестивалю «Дні Єрусалиму», а саме фільму жахів «Єрусалим» (режисер: Дорон Пас, Йоав Пас. Ізраїль, 2015).

       Фільм жахів «Єрусалим», є одним із чотирьох фільмів знятих в Ізраїлі і входить в програму кінофестивалю «Дні Єрусалиму», приуроченого до 50-річчя об'єднання міста. Фільми, відібрані в програму кіносекціі, були відзначені національними преміями та брали участь в міжнародних кінооглядах класу А.
    Перед початком показу фільму присутні переглянули промо ролики «Артхаус Трафік» «Єрусалим» та «Глухота».
    Презентований фільм «Єрусалим» розповідає про трьох студентів, які під час своєї поїздки до Єрусалима опиняються втягнутими в біблійний апокаліпсис. Потрапивши до пастки між древніми стінами святого міста, вони повинні знайти вихід з пекла, що їх оточує. Стрічка була представлена в дитячій програмі Міжнародного кінофестивалю в Торонто, де удостоїлася спеціальної згадки. Фільм демонструється мовою оригіналу (івріт) з українськими субтитрами.

Світлини

Оновлено 19-12-2018
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка